Yoko scripty

alchemka.sc  alchemka2b.sc– klasické míchání. Kamíchej si alespoň 2 lektvary předem, jeden nech v lahvičce, druhý přelej do kádě, nech si v báglu obyč nebo nb mortar a samozřejmě patřičné. regy. První vyber regy, pak káď s lektvarem a nakonec výsledný lektvar.
bsnoze – train blacksmithy, třeba mít truhlu, v ní iron, a u sebe nebo poblíž blacksmithy trainer – ten k zakoupení u kraftů.
cartography.sc – potřebujete atlas a nakoupit spooousty map. Opravená verze z Mrakoplashe.
copperwire.sc – na výrobu měděnného drátu
gm_alchemy.sc – obdobné použití jako u předchozího. Nejprv akorát, že vybereme nejbližší gm mortar, pak káď a nakonec lektvar, který k ní patří.
healdvou.sc – léčí dva druhé hráče, když provozují sparrying a trénují boj.
lockpicking.sc – s lockpicky v báglu odemkne zamčenou truhlu. Není na klasický trein lockpickingu, spíše na odemykání truhel pokladů.
lumber.sc – seká se sekerou, dokud je dřevo, pak upozorní zvukovým signálem Windows ‚ding‘
mining.sc – skript kopání v dole, ve skriptu vyhaz2 (součást souboru, od řádku 138 do 231 si můžete nastavit, co si budete nechávat a co zahodíte: 0 – vykopat vše a nechat v báglu, 1 – po vykopání rudu okamžitě zahodit a pokračovat na další políčko, 2 – vytěžit veškerou rudu na políčku, zahodit a pokračovat dál (doporučeno pro iron, pokud jej sbíráte, nebo tréníte mining).
taming.sc – skriptík na ostré i cvičné tamování – nabije hůl a tamne za Vás!
vyrobastreliva.sc – obsahuje následující skripty: vyrobasipek – vyrábí šipky z peří a shaftů v bedně, vyrobasipu – vyrábí šípy z shaftů a peří v bedně, afkalarm- pomocný pasivní skript, upozorňující na události okolo. Bohužel shazuje yoko, můžete ho vyřadit tak, že ho zakomentujete (zablokujete, jakobyste ho smazali) znakem # před následujícími příkazy: „UO.exec(‚exec afkalarm‘)“ (na začátku skriptu, spustí afkalarm) a „UO.exec(‚terminate afkalarm‘)“ – vypne afkalarm, je na konci skriptu.
shafty.sc – výroba shaftů. Položte logy na zem, vemte si do ruky dýku a hurá na to. Uvnitř je malý návod, pokud nechcete zpracovávat logy po 10, jak to dělat třeba po 2.
bowcraft.sc – výroba shaftů šipek, a šípů v jednom!
delejprkna.sc – vyberte bednu a přeměňte postupně všechny logy v ní na prkna! Praktický, jednoduchý, krátký a přitom velmi efektivní skript na výrobu prken.
fishing – Skriptík na rybaření.
ironwirestring.sc – vyrobí z ironu wire a zněj pak string. Doporučuji nabrat k sobě cca 280 ingotů.
upecsteaky-bedna.sc – mělo by brát steaky z bedny a péct. Doporučena magická pánvička.
upecsteaky.sc – peče steaky nebo jiné maso v báglu. Doporučeno mít u sebe magickou pánvičku.
vlasce.sc – kompletní skript na výrobu vlasců (obsahuje ironwirestring)

Další skripty u mě na foru:
https://forum.laracraft.cz/viewforum.php?f=5

Nenašli jste tu to, co hledáte? Napište mi do komentářů nebo napište na ICQ 319 833 371!