+20 hadry

Do začátku v Yewu u pekaře se nachází šedivý vendor (holka) – Mugawe, killněte jí. Bude mít u sebe Essenci Of fire. Tu si vemte a dejte do banky. Souřadnice Mugawe 552.987 Toto je dlouhý quest, takže bude mít několik částí.

ČÁST 1. Je nutno sehnat klice(Al Ahja key), těchto klíčů si sežeňte na svůj quest minimálně 2 ale spíše 5-10. Pout začíná nad Trinsicem v uzavřeném kruhu skal u vodopádu.Na Uo mape najdete dvě bílá místa (čáry) a tam jsou vchody do skal,v kruhu skal jdete do tohoto otvoru kde se nachází na zemi pentagram(portál),do tohoto portálu nelezte a za tímto pentagramem je tajný vchod do jeskyně. Souřadnice jeskyně – 1656.2964 ——Jeskyně——– !POZOR tuto část musíte zvládnout SAMI! Monstra(1x walk.spider,1x tarantula, 1x mirror. 1x šipák 360Hp, 1x earth, 1x teratan matriarcha, 1x nightmare) Koukněte tam a uvidíte samý, jen si vemte dostatek GC, na každém rohu je past na halucinace, dále je nutno si vzít kožichy, páč je to tam samá frozen past.a na 3 dark amory na konci bacha radši víc plechu nebo vort.Na konci vás čkají 2 NPC + Alahja demon. Druhému npc řekněte „(Jmeno) Klic“ a on vám vydá klíč a zároveň zmizí, cca po 30 minutách má respawn. Nemluvte na nikoho jiného … pokud se spletete -1k karmy. …. I kdyz se to nezdá, v této jeskyni padlo už mnoho hrdinu a to velice schopných, jinak jestli vlastníte nabušený komp a pevnou linku je možnost toto cele probehnout bez urazu.

ČÁST 2. —Přinést srdce dvou Alhajových bratří—- Na tuto je potřeba skupina lidí (doporučuji 6 členou skupinu s mágem a clerikem)
1. SRDCE – Souřadnice 2721.2485 Jděte do Isle of avatar, u jeskyně, kde se vstoupí k shadow spiderovi, se dejte doprava a jděte podél skály až do jeskyně, kde je tajný port do jeskyně. (Toto je netěžší část celého questu) ———-Jeskyně————- Hned před vámi jsou 3 nemrtvi ,vypadaji jako zombie, ale warra překousnou na 3 rány, občas a mágovi dají po hlavě a…. Nyni se nachazite přede dveřmi a za nimi tato sestava nepřátel: 2 -3 x Bone skeleton,2x Bone archer,2x Bone mage + Cerveny demon co kouzlí a opravdu nepříjemně. Největší problém je neskutečně rychlý respawn, což je tak do 10 sekund každého monstra, také je zde plno pasti na respawn. Dveře se otevírají Al ahja klíčem … je dobré mít nějaký navíc pro ústup za ně. Cele se to skládá ze dvou místností a ve druhé je onen démon a jeho stráž Bone mágů, jenž jsou zcela ultimátně silní a žeroucí summony. Jakmile se vám podaří zabít démona. Kuchněte ho vemte srdce a pryč. 2. SRDCE Souřadnice 1437.914: Část se odehrává u Windu. Běžte k Windu a před vchodem je bludiště z cestiček, jedna z nich vede do malé ohraničené místnůstky se zelenou trávou, nejlepší jak to najít je dát detect hidden a najít Hidden evila. U Hiddena v levém dolním rohu je skrytý portál, vlezte do něj (není vidět), ocitnete se přede dveřmi jež otevřete jedině Alahja klíčem,za chvíli se zavřou, bacha v této místnosti už se nacházejí respawn pasti na Bone kostry všech druhu. Nachází se zde Modrý démon, jehož mate zabít, doporučuji s ním nemluvit, ale jestli chcete párkrát umřít, řekněte mu hi a on se zeptá jestli vás posílá bratr a zaútočí, lepší je ho uvortexovat, dokud je modrej, posléze kuchnout a srdce odnést, nalézá se zde také portál skrytý pod cedulkou Vesnice a vede do uzavřené vesnice orků v Delucii. Jednuduchá část. Stačí si nenašlapat pasti. Takže mág clerik a war si s tím poradí … a nebo šikovný mág.

ČÁST 3. Konec. S oběma srdci a Essenci Of fire a se vším půjdete opět do jeskyně z části 1. Tam to projdete celé až k Alhaja démonovi, řeknete mu „bratr“ a on vam da Essence of air pak mu řeknete „essence“ a hadry +20, jsou vaše, ale pozor démon si natáhne něco z vaší síly a zbyde vam 1 hp, tak bacha, hned se healněte. Gratuluji, máte +20 Hadříky! – NB – +20 ke skillům Sw, Fenc Mace. – Dají se vložit do náramku, Vznikne NB náramek s ICE barvou který vám bude dávat vlastnosti oněch šatů. Náramek se jmenuje: Grandmaster  Bracelet of Expertness,  dá se koupit nebo vyrobit u craftů.

 

Autor: Ascalante